Kombinované rukavice ARDON®SIENOS - s predajnou etiketou 08-SPE

Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
Značka: Ardon
Veľkosti Ardon
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Centrálny sklad (2767 ks) Centrálny sklad (>9999 ks) Centrálny sklad (>9999 ks) Centrálny sklad (>9999 ks) Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
29.7.2026 29.7.2026 29.7.2026 29.7.2026 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: A1078/08-SPE A1078/10-SPE A1078/11-SPE A1078/09-SPE Zvoľte variant
€2,88 –13 % €2,50 €2,03 bez DPH Jednotková cena:
Kombinované rukavice ARDON®SIENOS - s predajnou etiketou 08-SPE
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
Značka: Ardon
Kombinované rukavice ARDON®SIENOS - s predajnou etiketou 08-SPE (Veľkosti Ardon 08-SPE)
€2,88 –13 %
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
  • kožené kombinované rukavice
  • veľkosť 08,09 v oranžovej farbe, veľkosti 10 a 11 v žltej farbe
  • materiál dlane: nylon / elastan + syntetická PU useň
  • materiál: bravčová štiepenka
  • norma: EN388: 2121X
  • farba: žltá, oranžová

Dodatočné parametre

Kategória: Kombinované
EAN: Zvoľte variant
Veľkosť: 09, 11, 08, 10
Prostredie: Suché
Prevedenie kožených rukavíc: Kombinované
Materiál dlane: Syntetická PU useň
Materiál chrbta: Nylon / Spandex

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Podobné produkty

Kombinované rukavice ARDONSAFETY/PONY 07 (Veľkosti Ardon 07, Farba modré odtiene)
Kombinované rukavice ARDONSAFETY/PONY 07
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (>9999 ks)
od €1,67 bez DPH
od €2,06
€2,37 (až –13 %)
+ ďalšie
A1093/07
KALYTOS Gloves yellow/black (Veľkosť M 8)
KALYTOS Gloves yellow/black
Centrálny sklad (60 ks)
€9,20 bez DPH
€11,32
€12,58 (–10 %)
+ ďalšie
0765100068______8
Kombinované rukavice ARDON®AUGUST 08-SPE (Veľkosti Ardon 08-SPE, Farba modré odtiene)
Kombinované rukavice ARDON®AUGUST 08-SPE
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (268 ks)
€6,93 bez DPH
€8,52
€9,78 (–12 %)
+ ďalšie
A1077/08-SPE
Kombinované rukavice ARDON®BREMEN 09-SPE (Veľkosti Ardon 09-SPE, Farba zelené odtiene)
Kombinované rukavice ARDON®BREMEN 09-SPE
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (>9999 ks)
od €2,97 bez DPH
od €3,65
€4,19 (až –13 %)
+ ďalšie
A9082/09-SPE
Kombinované rukavice ARDON®ELTON - s predajnou etiketou (Farba žlté odtiene)
Kombinované rukavice ARDON®ELTON - s predajnou etiketou
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (6615 ks)
€2,03 bez DPH
€2,50
€2,88 (–13 %)
+ ďalšie
A10042
Kombinované rukavice ARDON®EASY 08 (Veľkosti Ardon 08, Farba čierna)
Kombinované rukavice ARDON®EASY 08
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (672 ks)
€1,63 bez DPH
€2
€2,29 (–12 %)
+ ďalšie
A1083/08
Kombinované rukavice ARDON®HOBBY V1/10
Kombinované rukavice ARDON®HOBBY V1/10
Priemerné hodnotenie produktu je 3,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (240 ks)
€2,20 bez DPH
€2,70
€3,10 (–12 %)
A1073/V1/09
Kombinované rukavice ARDON®JAMES 10,5 (Veľkosti Ardon 10,5, Farba modré odtiene)
Kombinované rukavice ARDON®JAMES 10,5
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (3650 ks)
€2,61 bez DPH
€3,21
€3,69 (–13 %)
+ ďalšie
A1002/10-5