Jednorazové rukavice SEMPERGUARD® Xtension - nepudrované 07

Neohodnotené
Značka: Ardon
Farba
Veľkosti Ardon
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Centrálny sklad (12 ks) Centrálny sklad (69 ks) Centrálny sklad (68 ks) Centrálny sklad (65 ks) Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
12.8.2026 12.8.2026 12.8.2026 12.8.2026 Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: A5062/07 A5062/08 A5062/09 A5062/10 Zvoľte variant
€17,63 €14,33 bez DPH Jednotková cena: €0,18 / 1 ks €0,18 / 1 ks €0,18 / 1 ks €0,18 / 1 ks od €0,18 / 1 ks
Jednorazové rukavice SEMPERGUARD® Xtension - nepudrované 07
Neohodnotené
Značka: Ardon
  • ochranné rukavice CE CAT. III
  • zdravotné rukavice CE CAT. I
  • ochranné rukavice majú rovnaké zloženie i charakteristiku ako SEMPERGUARD COMFORT
  • dĺžka 29 cm
  • vďaka predĺženej dĺžke sú v kombinácii s overalom alebo plášťom ideálne na celistvú ochranu ruky
  • materiál: nitril nepudr.
  • norma: EN374-1: Type B: KPT
  • hrúbka dlane: 0,1 mm
  • dĺžka: 290 mm
  • farba: modrá

Dodatočné parametre

Kategória: ATG
EAN: Zvoľte variant
Styk s potravinami: 1
Vnútorná strana: Nepudrovaná
Veľkosť: 09, 08, 10, 07
Materiál: Nitril

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Podobné produkty

ATG® máčané rukavice MaxiDry® 56-426 07 (Veľkosti Ardon 07, Farba ružové a fialové odtiene)
ATG® máčané rukavice MaxiDry® 56-426 07
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (431 ks)
€5,59 bez DPH
€6,88
A3101/07
ATG® máčané rukavice MaxiFlex® Endurance™ 34-844 06 (Veľkosti Ardon 06, Farba sivé odtiene)
ATG® máčané rukavice MaxiFlex® Endurance™ 34-844 06
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (3161 ks)
€4,69 bez DPH
€5,77
+ ďalšie
A3040/06
ATG® protirezné rukavice MaxiCut® Ultra™ 52-3745 AD-APT® 07 (Veľkosti Ardon 07, Farba modré odtiene)
ATG® protirezné rukavice MaxiCut® Ultra™ 52-3745 AD-APT® 07
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (128 ks)
od €7,78 bez DPH
od €9,57
€11 (až –13 %)
+ ďalšie
A3110/08-SPE
ATG® máčané rukavice MaxiFlex® Ultimate™ 42-874 AD-APT® 05 (Veľkosti Ardon 05, Farba sivé odtiene)
ATG® máčané rukavice MaxiFlex® Ultimate™ 42-874 AD-APT® 05
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (1128 ks)
od €3,40 bez DPH
od €4,18
€4,66 (až –12 %)
+ ďalšie
A3112/V1/12
ATG® máčané rukavice MaxiDry® 56-425 07 (Veľkosti Ardon 07, Farba ružové a fialové odtiene)
ATG® máčané rukavice MaxiDry® 56-425 07
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (5972 ks)
od €3,72 bez DPH
od €4,57
€5,25 (až –12 %)
A3114/12
ATG® chemické rukavice MaxiDry® Plus™ 56-530 07 (Veľkosti Ardon 07, Farba modré odtiene)
od €5,95 bez DPH
od €7,32
+ ďalšie
A3049/07
Chemické rukavice SHOWA 660 09 (Veľkosti Ardon 09, Farba modré odtiene)
Chemické rukavice SHOWA 660 09
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (1480 ks)
€4,48 bez DPH
€5,51
+ ďalšie
A9026/09
ATG® máčané rukavice MaxiFoam® 34-800 05 (Veľkosti Ardon 05, Farba biela)
€3,46 bez DPH
€4,26
+ ďalšie
A3034/05