Vesta ARDON®DANNY pánska, čierna L

Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
Značka: Ardon
Farba
Veľkosti Ardon
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Logo
Dostupnosť Centrálny sklad (98 ks) Centrálny sklad (217 ks) Centrálny sklad (881 ks) Centrálny sklad (1506 ks) Centrálny sklad (2055 ks) Centrálny sklad (1196 ks) Centrálny sklad (429 ks) Centrálny sklad (365 ks) Vypredané Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
11.8.2026 11.8.2026 11.8.2026 11.8.2026 11.8.2026 11.8.2026 11.8.2026 11.8.2026 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia
Kód: H2014/S H2014/XS H2014/M H2014/L H2014/XL H2014/2XL H2014/3XL H2014/4XL H2014/5XL Zvoľte variant
€25,44 –13 % €22,13 €17,99 bez DPH Jednotková cena:
Vesta ARDON®DANNY pánska, čierna L
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
Značka: Ardon
Vesta ARDON®DANNY pánska, čierna L (Veľkosti Ardon L, Farba čierna)
€25,44 –13 %
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek. 1 hodnotenie
  • klasická pracovná pánska vesta zo zmesového materiálu
  • príjemná na nosenie
  • sa zosilneným menčestrovým sedlom
  • s nylonovou podšívkou a zateplením zo 100 % polyesteru
  • multifunkčné vrecká na zips a na suchý zips
  • materiál: 65% polyester, 35% bavlna
  • farba: čierna
  • veľkosť: XS-5XL
TRIČKÁ, KOŠELE, MIKINY, BUNDY, MONTÉRKOVÉ BLÚZY
MezinárodnÝ XXS XS S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL 6XL 7XL
Košele
(podľa obvodu krku)
33/34 35/36 37/38 39/40 41/42 43/44 45/46 46/48 49/50 51/52 53/54 55/56
Obvod hrudníka (cm) 79-84 85-90 91-96 97-102 103-108 109-114 115-120 121-126 127-132 133-138 139-144 145-150

Obvod pása (cm)

62-72 73-78 79-84 85-90 91-96 97-104 105-111 112-118 119-125 126-132 133-139 140-146

Merajte obvod hrudníka, pása a sedu v spodnom prádle. Nemerajte šírku odevu. Uvedené rozmery vo veľkostnej tabuľke uvádzajú obvod telesných rozmerov a nezodpovedajú rozmerom oblečenia.

Obvod hrudníka

Merajte vodorovne okolo tela cez najhrubšiu časť hrudníka.

Obvod pása

Merajte bez stiahnutia okolo pása (cca 3 cm nad bedrovou kosťou).

Obvod sedu

Merajte vodorovne cez najhrubšiu časť sedu.

Kroková dĺžka

Vzdialenosť od chodidla (vnútornej strany) k rozkroku.

Dodatočné parametre

Kategória: Vesty zateplené
EAN: Zvoľte variant
Pohlavie: pánske
Typ odevu: Vesta
Vrchný materiál: Polyester / Bavlna
Zateplenie: 1
Veľkosť: XL, M, L, 2XL, 3XL, S, XS, 4XL, 5XL

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Podobné produkty

Vesta fleece ARDON®MARTIN pánska, tm.modrá S (Veľkosti Ardon S, Farba modré odtiene)
Vesta fleece ARDON®MARTIN pánska, tm.modrá S
Priemerné hodnotenie produktu je 4,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (314 ks)
od €15,38 bez DPH
od €18,92
€21,75 (–13 %)
+ ďalšie
H2168/S
Vesta ARDON®NYPAXX® modrá S (Veľkosti Ardon S, Farba modré odtiene)
Vesta ARDON®NYPAXX® modrá S
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (57 ks)
od €41,50 bez DPH
od €51,05
€58,68 (až –13 %)
+ ďalšie
H5883/S
Vesta fleece ARDON®MARTIN pánska, stredne modrá royal S (Veľkosti Ardon S, Farba modré odtiene)
od €15,38 bez DPH
od €18,92
€21,75 (–13 %)
+ ďalšie
H2186/S
Vesta fleece ARDON®MARTIN pánska, tm.sivá XS XS (Veľkosti Ardon XS, Farba sivé odtiene)
Vesta fleece ARDON®MARTIN pánska, tm.sivá XS XS
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (345 ks)
od €15,38 bez DPH
od €18,92
€21,75 (až –13 %)
+ ďalšie
H2184/XS
Vesta flísová ARDON®MARTIN pánska, modrá 3XL (Veľkosti Ardon 3XL, Farba modré odtiene)
Vesta flísová ARDON®MARTIN pánska, modrá 3XL
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (222 ks)
od €15,38 bez DPH
od €18,92
€21,75 (–13 %)
+ ďalšie
H2101/3XL
ARDON®BEN zimná vesta pánska čierna M (Veľkosti Ardon M, Farba čierna)
€14,50 bez DPH
€17,83
€20,49 (–12 %)
+ ďalšie
H2165/M
Vesta flísová ARDON®JANETTE dámska, modrá L (Veľkosti Ardon L, Farba modré odtiene)
Vesta flísová ARDON®JANETTE dámska, modrá L
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (114 ks)
€14,50 bez DPH
€17,83
€20,49 (–12 %)
+ ďalšie
H2105/L
Vesta softshellová ARDON®SIMHIT S (Veľkosti Ardon S, Farba čierna)
Vesta softshellová ARDON®SIMHIT S
Priemerné hodnotenie produktu je 3,5 z 5 hviezdičiek.
Centrálny sklad (1779 ks)
od €20,49 bez DPH
od €25,20
€28,97 (až –13 %)
+ ďalšie
H5970/S